TOP 10 NAJDROżSZE KAWALERKI W POLSCE. KOSZTUJą NAWET POWYżEJ 2 MLN Zł. ZOBACZ TE WNęTRZA I BUDYNKI. NIEKTóRE Są NAPRAWDę ZASKAKUJąCE ZDJĘCIA

Najdroższe kawalerki na sprzedaż. Prestiżowe lokalizacje, luksus i często szokujące ceny

Kawalerki mają wiele zalet. Zwykle są tanie w utrzymaniu, nie trzeba spędzać wielu godzin na sprzątaniu, są klimatyczne i w razie zmiany planów - stosunkowo łatwe do wynajęcia. Są świetnym rozwiązaniem do życia w pojedynkę lub dla pary. Z pewnością dzisiejsze kawalerki to nie to samo, co te sprzed dekady. Wiele z nich to luksusowe apartamenty o dużym metrażu, za które trzeba słono zapłacić. Sprawdziliśmy oferty w serwisie otodom.pl. Luksus kosztuje, a ceny to nawet ponad 50 tys. zł za metr kw. Szczegóły znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Kawalerki do wynajęcia

Dla wielu właścicieli zakup kawalerki to idealna forma inwestycji. Luksusowe apartamenty mogą posłużyć na wiele różnych sposobów: można na przykład wynająć je na krótki lub długi termin. Pierwszy rodzaj wykorzystania nieruchomości pozwoli inwestorowi zarabiać głównie na zamożnych turystach z różnych zakątków Polski i świata. Drugi zagwarantuje bezpieczniejszy i stabilniejszy zysk na przykład na pracownikach biznesowych wyższego szczebla, którzy są w stanie zapłacić za najem więcej, jednak ze względu na częste zmiany miejsca zamieszkania nie chcą wiązać się umową kupna.

W galerii prezentujemy po kilka zdjęć z każdej oferty. Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z portalu otodom.pl.

2023-03-18T11:56:36Z dg43tfdfdgfd