ANDROID AUTO 9.1 JUż JEST. KAżDY MOżE POBRAć AKTUALIZACJE

Ostatnio pisaliśmy o problemach Androida Auto z interfejsem Coolwalk. Nowy wygląd wprowadzany jest na smartfony (a co za tym idzie — samochody) niezależnie od modelu telefonu czy auta. Tym razem Google nie pochwaliło się, co nowego wprowadzono do aplikacji, dlatego można zakładać po prostu pakiet poprawek.

Android Auto 9.1 do pobrania dla każdego. Stabilna wersja oprogramowania

Android Auto jest stale ulepszany, chociaż Google publikuje zmiany głównie tych większych aktualizacji. Wersja 9.1 to jedna z tych nowości, która wprowadza wyłącznie niewidoczne dla oka zmiany. To nie oznacza, że jest bezwartościowa: po ostatnich drobnych błędach w oprogramowaniu, będzie to bardzo cenna poprawka łatająca i stabilizująca działanie systemu.

Miejmy jednak na uwadze, że w dalszym ciągu w niektórych samochodach i telefonach aktualizacja w dalszym ciągu może działać niesatysfakcjonująco. Wynika to z różnych smartfonów z Androidem i różnych systemów w samochodach, a mnogość tych kombinacji bardzo utrudnia wykrywanie i usuwanie wszystkich błędów oprogramowania.

Jak podaje portal gearrice, Android Auto 9.1 nie wprowadza żadnych zmian ustawień, interfejsu i nowych trybów.

Aktualizacja jest już dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepu Google Play na całym świecie.

Artykuł Android Auto 9.1 już jest. Każdy może pobrać aktualizacje pochodzi z serwisu ANDROID.COM.PL - społeczność entuzjastów technologii.

2023-03-18T16:49:16Z dg43tfdfdgfd