WIZYTA W WARSZTACIE PO REZERWACJI W APLIKACJI. JAPOńSKA MARKA USPRAWNIA SERWIS

Jak informuje importer Lexusa, zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, ogromne znaczenie dla marki mają nawet najmniejsze detale, które wpływają na komfort osób odwiedzających jej obiekty. Dlatego zdecydowano się na Lexus Online Service Booking. To usługa, która ułatwia korzystanie z autoryzowanego serwisu marki. Czas potrzebny na zarezerwowanie wizyty jest skrócony do minimum – umówić termin można z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Lexus Online Service Booking dostępny jest online oraz w aplikacji Lexus Link+.

Usługa działa szybko i nie wymaga zakładania specjalnego konta. Wystarczy podać podstawowe dane kontaktowe oraz najważniejsze informacje dotyczące auta, w tym numer rejestracyjny i przebieg. Następnie należy wybrać serwis, z którego usług chce się skorzystać, a także dzień i godzinę. System rozpozna auto i zasugeruje zakres prac. Klient może też wymienić koła lub opony i zlecić ich przechowywanie na kolejny sezon.

Pełna informacja o zakresie prac

Dla korzystającego z Lexus Online Service Booking od razu znana jest szczegółowa lista czynności serwisowych, szacunkowy koszt wizyty w serwisie, a także czas trwania przeglądu. Dzięki dostępowi do wolnych terminów w kalendarzach serwisowych klient wybiera najdogodniejszą datę i godzinę. Wizytę potwierdza się klikając w link dostarczony SMS-em lub e-mailem wraz ze szczegółami wybranych usług, a system wyśle też przypomnienie o zarezerwowanej wizycie w serwisie. Korzystając Lexus Online Service Booking właściciel auta z wyprzedzeniem zna zakres prac oraz potencjalne koszty.

Online Service Booking to kolejna usługa serwisowa stworzona przez Lexusa. Właściciele aut tej marki mogą skorzystać także z opcji Video Service Advisor, dzięki której poprzez aplikację na telefon mogą czuwać nad przebiegiem serwisu swojego samochodu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, potwierdzić zakres proponowanych prac, czy obejrzeć wszystkie podzespoły, które będą wymagały ingerencji.

Lexus UX 300h w promocji. Nowe sposoby na finansowanie

Promocja na najmniejszego Lexusa. Wiemy, ile można zyskać

2024-07-10T09:32:05Z dg43tfdfdgfd