PRAWDZIWI "MISTRZOWIE PARKOWANIA" W POWIECIE PUCKIM! ONI NAPRAWDę STAJą TAK, BY UTRUDNIć żYCIE INNYM KIEROWCOM. TE ZDJĘCIA NIE KłAMIą

Czy w powiecie puckim największymi parkingowymi niechlujami są kierowcy BMW? Mistrzowie parkowania w powiecie puckim mają fantazję! Oni wiedzą, jak swobodnie stanąć na parkingu przed Biedronką w Pucku, zablokować wejście do Lidla, albo po prostu zająć część chodnika. Trzy miejsca postojowe we Władysławowie dla jednego małego samochodu? Da się! Popatrz!

Mistrzowie parkowania w powiecie puckim

Są na północy Pomorza kierowcy, którzy nie przejmują się zakazami, znakami drogowymi czy po prostu zdrowym rozsądkiem. To oni potrafią stanąć kilkadziesiąt centymetrów przed drzwiami supermarketu, zająć trzy lub cztery miejsca parkingowe, albo zatarasować część chodnika... bo to przecież naturalne miejsca dla samochodów.

Parkowanie to sztuka, zwłaszcza w miejscowościach, gdzie jak grzyby po deszczu mnożą się płatne parkingi. Kierowcy szukają wszelkich miejsc postojowych, które muszą być położone blisko sklepów, plaż, ośrodków zdrowia, aptek, kościołów i do tego oczywiście bezpłatne.

A jeśli okazuje się, że jeśli postojowe miejsce nie jest przeznaczone dla samochodu? To... przecież nie ma problemu, bo "auto trzeba gdzieś zaparkować".

Wydaje się, że nie ma bata na opornych mistrzów parkowania w powiecie puckim - nie wszystkich znajdzie straż miejska, inni skutecznie unikną mandatu od funkcjonariuszy drogówki. Tu jedną ze skutecznych broni mogą okazać się inni kierowcy lub piesi, wyposażeni w aparaty i rejestrujący wykroczenia Januszy parkowania.

Popatrz na te przykłady uchwycone na ulicach Pucka, Władysławowa i innych miejscowości powiatu puckiego. Poszukajmy razem odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego najtrudniej postawić auto przed Biedronką w Pucku?
  • Czy urlop i bycie turystą zwalnia od przestrzegania zakazów?
  • Czy w powiecie puckim największymi parkingowymi niechlujami są kierowcy BMW?

ZOBACZ TEŻ: Najgorzej parkujący kierowcy na Pomorzu [WIDEO]

Sprawdźcie mistrzów parkowania w powiecie puckim!

LABEL Masz swoje przykłady? Podeślij je nam mailem na [email protected] lub w prywatnej wiadomości na naszym fanpejdżu: facebook.com/PuckNM.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

2024-07-10T06:29:55Z dg43tfdfdgfd