TEN RADIOWóZ JEST NAJDROżSZY W POLSCE? TESTUJą GO WłAśNIE śLąSCY POLICJANCI! TA BRYKA KOSZTUJE OK. 450 TYS. ZłOTYCH. ZDJĘCIA

To najprawdopodobniej najdroższy radiowóz w Polsce. Jeszcze niedawno można było go podziwiać na targach militarnych w Kielcach. Bielscy policjanci jako pierwsi w woj. śląskim testowali go w warunkach zarówno miejskich jak i terenowych. Teraz przyszła pora na mundurowych z Cieszyna. Zobaczcie jak wygląda radiowóz za blisko pół miliona złotych!

Zobacz zdjęcia - kliknij TUTAJ!

Jak poinformowali nas nieoficjalnie policjanci - cena tego pojazdu z tym wyposażeniem to ok. 450 tys. złotych! Jak się nim jeździ? To świetny samochód!

Super radiowóz testowany w woj. śląskim! Land Rover Defender sprawdzali policjanci

Przez ostatnie dwa tygodnie można było zaobserwować ten najprawdopodobniej najdroższy radiowóz w Polsce na ulicach Bielska-Białej. Testowany był przez policjantów z komisariatu II. Land Rover Defender sprawdzał się nie tylko na drogach i ulicach, lecz również był widoczny na górskich szlakach. Jak dodali użytkujący go mundurowi, nie doszukali się oni minusów testowanego Defendera.

Mundurowi z Ogniwa Patrolowego Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej przez ostatnie dwa tygodnie testowali nowy samochód - Land Rover Defender. Radiowóz był wykorzystywany w codziennej służbie patrolowo-interwencyjnej. W ten sposób użytkujący go policjanci mogli sprawdzić nie tylko parametry techniczne, ale także funkcjonalność poszczególnych elementów wyposażenia.

Testowany Land Rover Defender

Główną zaletą testowanej jednostki był mocny, 3-litrowy silnik o mocy 250 KM, który bardzo dobrze sprawdzał się nie tylko na szosach, ale również w terenach górskich. Nie sprawiły mu trudności strome podjazdy czy też bardzo wysokie krawężniki. Mimo prawie 3 ton wagi, Land Rover poruszał się bardzo sprawnie, co zrobiło wrażenie na kierujących nim policjantach.

Nie znaleźli minusów

Bardzo pochlebnie wypowiadali się również o wyposażeniu dodatkowym - licznych czujnikach parkowania oraz kamerach ułatwiających parkowanie i obserwacje przestrzeni wokół auta. Jak dodali, nie doszukali się minusów testowanego Defendera.

Obecnie pojazd został przekazany w ręce policjantów z Cieszyna, gdzie przez następne dwa tygodnie będzie patrolował ulice i tereny leśne. Następnie trafi na kolejne dwa tygodnie do Żywca.

2024-07-10T05:29:43Z dg43tfdfdgfd