ZDERZENIE DWóCH SAMOCHODóW OSOBOWYCH NA SKRZYżOWANIU DW 434 Z ULICą GOSTYńSKą. KIEROWCA NIE USTąPIł PIERWSZEńSTWA I DOPROWADZIł DO KOLIZJI

Konkretny "dzwon" na skrzyżowaniu DW 434 z ulicą Gostyńską

Skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 434 z ulicą Gostyńską w naszym mieście to miejsce, gdzie znajduje się sygnalizacja świetlna. Znajduje się to dobre słowo, bo od prawie trzech tygodni światła są wyłączone ze względu na awarię. Skręcając w lewo z ulicy Gostyńskiej na DW 434 trzeba mieć zachować szczególną ostrożność. Chwila nieuwagi wystarczyła, żeby w sobotnie przedpołudnie doszło do kolizji. O godzinie 9:31 śremscy strażacy odebrali zgłoszenie o kolizji w tym miejscu. Zderzyły się dwa samochody osobowe, a na miejsce wysłano dwa zastępy JRG Śrem.

Nasze działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. W kolizji uczestniczyły łącznie cztery osoby, dwie podróżowały volkswagenem, dwie citroenem. Uczestnicy odmówili udzielenia pierwszej pomocy. Teraz będziemy zbierać elementy znajdujące się na pasie jezdni

- powiedział nam na miejscu zdarzenia dowodzący akcją kpt. Miłosz Zdęga z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie.

Kierowca volkswagena polo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego śremskiej Komendy Powiatowej Policji szybko ustalili przebieg zdarzenia. Jak poinformowali funkcjonariusze kierujący volkswagenem polo wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki citroen jadącego od strony miejscowości Kawcze i do zdarzenia tego zdarzenia drogowego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

[g]9252097;0[/g]

Zobacz również na srem.naszemiasto.pl

2023-03-18T13:43:34Z dg43tfdfdgfd